Reakce na léky, 3 -15.5.2013

15.5.2013
Milá paní doktorko
Stav se mi rapidně zhoršil. Opět mám nespavost (v hlavě stále soudy) a vrátila se mi úzkost a deprese, které jsem neměl od roku 2003 a dobře je kompenzoval konopím. To jsem na Vaši radu vysadil, ale nevím, jestli jsem udělal dobře a jestli i ta bolestivost kloubů a svalů a celková únava nesouvísí právě s tímto, nikoliv interakcí oné injekce s boreliozou.
Přeji Vám pěkný den.
Dušan Dvořák


Dne 3. května 2013 12:14 Medical Cannabis Social Club <info@konopijelek.cz> napsal(a):


Milá paní doktorko
Píši Vám podle dohody reakci na ten nový lék.
Křeče téměř zcela ustaly a stejně tak popocházení.
Co má s tím minulým lékem společného: jsem oteklý, zvyšuje to únavu a bolestivost svalů a kloubů z boreliozy, dobře spím.
Obsese, kdy se mi hlavou honí ty desítky soudních a úředních spisů a mluvím sám pro sebe, trochu povolily, ale zcela to nejde, jsem v tom až po uši.
Pro mne je ted klíčová právní obrana proti posudkům soudních znalců, kdy nyní další soudní znalkyně napsala, že jsem měl od roku 2008 vymizelé rozlišovací a rozpoznávací funkce a nechápal jsem prý, že páchám údajně trestnou činnost, přičemž k paní Táborské jsem začal chodit v červenci 2011 a je to jen a jen spekulace, anebo, nepominu-li paranoiu ..., řízené Spolčení hlupců. Mohu právně dokázat, že nejde o trestnou činnost nejen z hlediska českého práva, tím jsem vskutku nebezpečný. Spíš jde ale o to, že dnes může být soudním znalcem kdekdo a lékaři, zvládště mnozí psychiatři by bez farmamafie ani nevěděli, co by dělali, přičemž jediným skutečným lékem psychiatra je vztah. Být mentálně dopředu je nebezpečné, chápu, ohrožuji zažité konvence a pořádky.
Obvodní lékař mi v roce 2011 při celkovém vyčerpání ze všeho toho marného snažení a bolestech řekl, že tu bolestivost a únavu z boreliozy dlouho na neschopence neudrží, tak prý ať zajdu za paní psychiatrou doktorku Táborskou, kdy jsem více než 8 let nepotřeboval psychiatra. Jí jsem pak říkal o svých zjeveních a spirituálních zážitcích, které ona pojala jako psychozu.
V době, kdy mi údajně vymizely rozpoznávací a rozlišovací funkce jsem získal vládní cenu za vzdělávání veřejnosti v léčbě konopím (2009), cenu ministrů Evropské unie za první českou bezbariérovou školu pro dospělé (2009), mezinárodní cenu auditorské společnosti jako sociálně prospěšný podnikatel (2008, 2009) a řídil projekty s milionovými rozpočty a vše řádně vyúčtoval, dal dohromady desítky lékařů k výzkumu, publikoval kazuistiky, dělal legislativní návrhy ……vše, aby ty zločiny proti nevinným lidem ustaly. Vše je ověřitelné a doložitelné, ale jako by hrách na stěnu házel.
Pořád mi chodí tolik úřední pošty, že vůbec nevím, kdyby mi neprodloužili invalidní důchod, jak bych to zvládl. Prosím Vás v tomto o podporu.
Přeji Vám pěkný den
Dušan Dvořák  

3.5.2013
Dobrý  večer,
děkuji za informaci, jsem ráda, že tu injekci tolerujete lépe a že nedošlo ke zhoršení.
S těmi následky boreliozy  asi nepomůžu, nebo mě nyní nic nenapadá.
Ostatní - ohledně důchodu... - pobereme osobně.
Hezký víkend
S. Musilová