Radosti v PN Bílá Voda 3 den pobytu, tj. 24.1.2014 a odkaz na další

Zpráva z tisku, který roky mlčí ke zneužívání psychiatrie a dealerů v bílých límečcích: Další sdělení k PN Bílá Voda z přelomu ledna a února 2014 už nejsou tak optimistická,zvláště pak, co je 21.3.2014 zveřejněno video o týrání pacientů na http://pn-bila-voda.blogspot.cz/


Zpráva z PN Bílá Voda: (adresováno na emaily soudních znalců MUDr. Siliva Musilová a MUDr. Petr Jeřábek a v kopii Mgr. Radomíra Dvořáková, McA)


Hezké páteční odpoledne 

1) Posílám výsledky analýz kanabinoidů Ústavem soudního lékařství FN v Olomouci, mluví za vše
http://konopijelek.blogspot.cz/2013/04/analyzy-kanabinoidu.html
Jenže tak subtilním věcem se ŽÁDNÝ český či zahraniční "vědec" nevěnuje a přitom je to pro správnou indikaci a reakce Cannabis zásadní (pak je pochopitelné, že ta zločinecká pakáž z Centra adiktologie LF UK může žvatlat svoje moudra a připravovat s mafiemi zákony, které jsou nejhorší od roku 1989). V analýzách je doloženo, že stejný objem extraktu má až 100 násobně odlišný poměr klíčových látek CBD: THC (farmakokinetika, psychoaktivita) a až 100 násobně odlišnou koncentraci. Všechno rostlina Cannabis sativa L., hloupě a neodborně se vyjadřujícími (bohužel) i lékaři nazývaná marihuana.
Jeden z nejuznávanějších vědců na světe ohledně kanabinoidů, se právě díky mému popudu, jak jsou všechny ty tzv. vědecké práce o Cannabis, kanabinoidech a tzv. marihuaně metodologicky postaveny na vodě, začal tímto tématem zabývat, stačí si jeho přednášku z odborné konference Cannafest 2011 vyžádat na jeho emailu lumirh@ekmd.huji.ac.il Je to dobrý člověk, odpoví

2) Dnes jsem se dozvěděl, že i přes to, že na klubovně příjmového odd. č. IV PN Bílá Voda je napsáno, že výpis ze zdravotnické dokumentace stojí 4 Kč/stranu, je mi už po tři dny (ode dne přijetí 23.4.2014) odmítáno paré MUDr. Musilové do PN Bílá Voda. Advokát požádal MUDr. Musilovou o vydání celé zdravotnické dokumentace, čili i tohoto paré a komunikaci s OS v Prostějově atd. Zkrátka vše kromě mnou dodaných podkladů. Píšu to proto, že jsem mohl některé desinformace MUDr. Musilové ještě v PL Bílá Voda uvést na pravou míru, ale nešť, když je dnes hotova propouštěcí zpráva, ač mne teprve příští týden čeká seriozní diagnostika. Pod příspěvkem advokáta na http://silvia-musilova.blogspot.cz/ jsou mé reakce na farmaceutické jedy od března 2013, kdy jsem je po 10 letech z důvodu obavy před ochrannou ústavní léčbou na psychiatrii, což je horší než kriminál, ty autentické reakce sdělované MUDr. Musilové na její vyžádání mluví za vše. Takovou hrůzu člověku na těle a na duši neudělá ani ta nejodpornější, jak bohužel i většina lékařů říká, marihuana ...... od Vietnamců plná THC a toxických látek, zato oficiální "léky" .... tam se to lékaři NEVIDÍ.

3) Dnes jsem se dozvěděl, že do PL Bílá Voda má někdo nastoupit do léčebného programu a že když zjistil, že tu jsem, že se kvůli mně bojí sem nastoupit a že se mne lidé bojí. Skutečnost je jako vždy daleko prostší. Na oddělení Harmonie pro alkoholově závislé je můj bývalý kolega J.H., kterého jsem zaměstnával, protože se jako civilkář velice osvědčil a s klienty P-centra udělal ty nejkrásnější kinetické plastiky zvířat pro děti (viz např. ZOO v Olomouci na sv. Kopečku, parky Vídeň, parky Praha etc.). J.H. pouze řekl své rodině, že je mu to nepříjemné, že tu jsme spolu, což chápu, protože se za své onemocnění stydí. Před chvílí jsme si to vyříkali, protože v průběhu loňského roku mne cca 5x J.H. žádal o pomoc, ale nakonec nikdy na konzultaci nedorazil.

4) Dnes jsem se dozvěděl, že kolegyně MUDr. Jarmila Šmoldasová, která stála za mým zavřením do klece v pakárně PK FN Olomouc 3.2.2003 prim. PN Bílá Voda Petrovi Jeřábkovi řekla, že jsem údajně napadl svého kolegu a že jsem mu zlomil čelist. Právě kolega J.H. z oddělení Harmonie (patro nade mnou) může dosvědčit jako osobní svědek oné události 3.2.2003, že jsem nejenže nikomu nezlomil čelist, ale ani jsem kolegovi R.K. nedal žádnou ránu, i když si to za svůj podvod, zasloužil.  Kolegové se na mne tehdy všichni vrhli a R.K. chránili.

5) Dnes jsem se dozvěděl, že jsem workholik, protože mám svědomí a odmítám nechat bez potrestání páchat cynické a zkorumpované  "lékaře" a mafiány zločiny na nevinných lidech. Protože je kravina, že jsem WH, souhlasil jsem s omezením zákonem daných práv, které potvrdil i ombudsman, zde (příloha II/7 z poslední ústavní stížnosti http://ustavnisoud.blogspot.cz/) a notebook nebudu používat ani původně schválených 2 hodiny denně i přes potřebu řešit tolikero správních a soudních řízení.

6) Dnes jsem se dozvěděl, že i sebelepší Cannabis není lékem, ale škodlivinou a omylem zapomenutý vzorek nádherné paličky Cannabis v tašce od NTB mi byl staniční sestrou před očima vysypán do WC, čemuž jsem měl přihlížet, zřejmě asi abych něco mně neznámého (kdo má moc?) pochopil.

7) I přes všechny výše uvedené omyly i protivenství, je PN Bílá Voda velmi nadstandardně vedená nemocnice a jsem rád, že tu jsem. Už dva dny spím a to mám jen 50 mg. oblbujícího neurotoxického Hedoninu.
Přeji vám hezký den, pevné zdraví a stálou pohodu.
Dušan Dvořák

V Bílé Vodě 3 den pobytu, tj. 24.1.2014